ביטוח עסק

האם יש לכם ביטוח עסק ? האם הפוליסה שיש בידכם מכילה את כל הכיסויים הנחוצים לעסק שלכם ? האם חשוב לכם לקבל ייעוץ מקצועי מסוכן מומחה לביטוח עסקים ?

ביטוח עסק מגן על העסק שלך

מטרתו של ביטוח עסק להגן עליך, על עובדיך ועל מבנה העסק או תכולתו מפני נזקים שונים העלולים להיגרם לו.
ביטוח עסק נועד לתת לך כיסוי ביטוחי שיגן עליך מפני נזקים כגון: אש, פריצה, לקוח שנפצע במהלך שהייתו בעסק, מעילה של עובד, נזק לסחורה במבנה העסק או במהלך העברתה ועוד.

מעוניין לבטח את העסק שלך? לקבלת הצעה לביטוח עסק פנו אלינו בטלפון 03-7513360 או באמצעות טופס הפניה למטה. נשמח לעמוד לשירותכם.

כיצד בוחרים לבטח עסק

ביטוח עסק חיוני לכל עסק באשר הוא : משרדים, מפעלים, מוסכים, חנויות, סטודיו, מרכזי לימוד, קליניקות רפואיות, בתי מלאכה, מרכזים תורניים, עסקי קמעונאות ומחסנים; לכל עסק צרכים משלו וסוגי הרחבות ביטוח המתאימות לתחומו.

  • ניסיון הסוכן – שיקול מרכזי בבחירת ביטוח עסק הוא הניסיון המצטבר של סוכנות הביטוח והיכרותה את מורכבות הנושא.
  • טיפול אישי ומהיר בתביעות והחזרים כספיים וכן שעובד בשבילך מול חברת הביטוח – גורם מוסמך שייצג אותך בתביעה מול חברת הביטוח וידרוש למצות את כל סעיפי הפוליסה לטובתך.
  • חשוב לדעת כי ניתן ורצוי לעדכן מרכיבי ביטוח בפוליסה במידה וחלו שינויים בעסק, אשר רלוונטיים לכיסויים במהלך תקופת הביטוח (רכישת מכשור חדש, הגדלת מצבת העובדים, הגדלת מחזור המכירות וכיוצא בזה).

קצת על מרכיבי פוליסת ביטוח עסק

ביטוח עסק מכסה נזקים אשר נגרמו לתכולה ולמבנה. תכולה הינה ציוד, מכונות, ריהוט, מלאי חומרי גלם, סחורות וצמודי מבנה.

ביטוח אש – מעניק כיסוי נגד אש מורחב לרכוש ולמבנה.

כיסוי פריצה ושוד – מכסה גניבת רכוש מעסק לאחר שזוהו סימני פריצה ושוד בזדון.

ביטוח כספים – נזק לכספי בית העסק או אובדן הכספים בזמן שהיו בכספת העסק או במהלך העברתם מהכספת.

ביטוח סחורה בהעברה – ביטוח רכוש במעבר כולל מטענים או סחורה בהעברה כחלק מפעילות עסקית שהעסק מבצע.

ביטוח נאמנות – פוליסת ביטוח נאמנות מכסה נזקים כספיים שעלולים להיגרם למבוטח אם עובדיו ימעלו בכספי העסק.

ביטוח אובדן רווחים – ביטוח אובדן רווחים נותן מענה לעסק כתוצאה מכיסויים שנרכשו בפוליסה למעט במקרה פריצה. הפוליסה תשלם את ההוצאות הקבועות החלות על העסק ואובדן הרווח הנקי לפני מס.
ביטוח נזקי טרור – כולל שיפוי בית העסק בגין אובדן או נזק פיזי שנגרם למבנה ו/או תכולת בית העסק על ידי פעולות טרור מעל מס רכוש ובנוסף, משלם את אובדן הרווח במקרה ונרכש (מס רכש אינו משלם אובדן רווח).

ביטוח רעידת אדמה ונזקי טבע – ניתן להרחיב בפוליסת העסק כיסוי בגין נזקי רעידת אדמה ופגעי טבע למבנה והתכולה

 

מעוניין לבטח את העסק שלך? לקבלת הצעה לביטוח עסק פנו אלינו בטלפון 03-7513360 או באמצעות טופס הפניה למטה. נשמח לעמוד לשירותכם.

 

נעים להכיר

מ.טיקוצקי סוכנות לביטוח, נוסדה על ידי מוטי טיקוצקי, בעל הסוכנות ומנהלה בפועל כבר חמישה עשורים.לקוחות הסוכנות נהנים מ- 50 שנות ניסיון מוכח המוענק על ידי עובדים מנוסים המקדישים את זמנם ומרצם כדי להעניק חוויית שרות איכותית במחיר תחרותי.

אנו מתחייבים להתאים לכל לקוח (פרטי או עסקי), פתרון ביטוחי תפור לפי צרכיו, עם הכיסויים המשתלמים ביותר עבורו.