ביטוח רכב

נהגים משקיעים חלק משמעותי מזמנם בכל יום בנסיעה, וכתוצאה מכך חשופים לתאונה באופן תדיר.
כמי שמחזיקים ברכב (בין אם רכב פרטי, משאית או אופנוע), עליכם לדעת שבידכם כיסוי ביטוחי מעולה ולא פחות חשוב… להיות בטוחים שבמקרה של הפעלת ביטוח רכב, יש צוות מנוסה שמטפל עבורכם בכל הנהלים, הניירת והבירוקרטיה מול חברת הביטוח ומוודא שאתם מקבלים את מלוא הסכום המגיע לכם בגין הפוליסה שרכשתם.

לקבלת הצעה לביטוח רכב התקשרו לטלפון 03-7513360 או מלאו את טופס הפניה למטה.

ביטוח רכב – רגע לפני שפונים לקבלת הצעה לביטוח:

ביטוח מקיף
גם הנהג הטוב בעולם לא תמיד יכול לצפות מה יקרה בכביש.
ביטוח מקיף מכסה מגוון נזקים העלולים לקרות לרכב מבוטח במקרה של תאונה, גניבה או שריפה. ביטוח מקיף כולל גם ביטוח צד ג' (נזק שנגרם על ידי הרכב המבוטח לרכב אחר) וכולל כיסוי למערכות שמע ברכב , כיסוי שבר שמשות, שירות רכב חלופי, שירותי גרירה, מימון לייצוג משפטי ועוד (תנאי הפוליסה מפורטים בה במלואם). לקבל הצעה לביטוח – מלא את הטופס משמאל

ביטוח חובה
ביטוח חובה לרכב מחויב על פי חוק (כשמו כן הוא). כל כלי רכב הנוסע במדינת ישראל, חייב להחזיק ביטוח חובה המפצה בגין פגיעות גוף להולך רגל, יושבי הרכב או הנהג. כיום תחום ביטוחי החובה פתוח לתחרות ונתוניכם האישיים (גיל הנהג /ת , וותק בנהיגה, היעדר תביעות קודמות, סוג הרכב) משפיעים על עלות הפוליסה.

ביטוח צד ג'
ביטוח צד ג' מכסה נזקים שגרמת לרכב (או לרכוש) של אדם אחר. משמעות פוליסת ביטוח צד ג', שבמקרה שפגעת ברכב אחר, החברה המבטחת נושאת בנזק ותפצה את הנפגע או הרכב הנפגע בגין הנזק שגרמת. לרוכשי ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' כלול בפוליסה ואין צורך לרכוש ביטוח נפרד.

ביטוח משאיות
ביטוח משאיות הינו ביטוח לרכב משא בעל משקל 4 טון ומעל.

ביטוח אופנועים – ( ביטוח רכב דו – גלגלי )
מ. טיקוצקי מבטחת ביטוח אופנועים ורכב דו – גלגלי. לקבלת הצעה לביטוח אופנוע עבורך, צור עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותך.

לקבלת הצעה לביטוח רכב, משאית או אופנוע, התקשרו לטלפון 03-7513360 או מלאו את טופס הפניה למטה.

 

נעים להכיר

את הצוות המקצועי מובילים אלון טיקוצקי וורדה שלנגר המתמחים בתחומי ביטוח מגוונים ומעניקים רמת שירות ומענה מקצועי מהגבוהים בענף הביטוח. הסוכנות מונה עובדים מנוסים העומדים לרשותכם ומקדישים מזמנם וממרצם כדי להעניק לכם חוויית שרות יעילה, אישית ומשתלמת.